KOUPIT POJISTKU GAP

20 let
zkušeností

Likvidace pojistné události

Likvidace pojistné události

Autorizační středisko pro škody WAGAS zajišťuje rychlé, bezproblémové a profesionální posouzení pojistných událostí. Rozhodnutí ohledně všech nároků jsou naprosto nestranná a vydávána zkušenými odborníky.

Naší prioritou je spokojenost zákazníků a ochrana Vašich zájmů Zaměstnáváme zkušené a profesionální znalce, likvidátory škod a překladatele, kteří pracují pro zákazníky z Bulharska, Chorvatska, České republiky, Estonska, Finska, Řecka, Litvy, Lotyšska, Polska, Rumunska, Ruska, Slovinska, Slovenska a Maďarska.

Software který využíváme podporuje rychlost a efektivitu postupu autorizace škod a proplácení pojistných plnění.

Co je to likvidace pojistné události

Během postupu spojeného s likvidací škod se společnost WAGAS snaží zajistit špičkovou kvalitu služeb a co nejrychlejší proplacení pojistného plnění na Váš účet. Během tohoto postupu probíráme doklady, které nám dodáte výhradně v elektronické podobě. Díky tomu ušetříme Váš čas a chráníme životní prostředí. Naši odborníci rádi odpoví na Vaše dotazy, které jim můžete poslat e-mailem, nebo po telefonu, na místním telefonním čísle.

 

question-markRešení pojistných událostí WAGAS
Pro účinnou likvidaci škod využíváme vlastní, inovativní, odborný a velice funkční software. Díky tomu je postup hlášení škod jednoduchý, rychlý a bezproblémový
Jak probíhá likvidace pojistné události
Nahlášení škody
Ověření
Likvidace škody
Proplacení pojistného plnění
Užitečné doklady

Jak postupovat v případě totální škody na Vašem vozidle?

Pokud u Vašeho vozidla došlo k totální škodě, je třeba jí nahlásit Středisku pro autorizaci škod. Můžete to udělat on – line, pomocí tohoto tlačítka, nahlásit škodu po telefonu nebo prostřednictvím elektronické pošty (e-mail)

Nahlášení škody